Wedstrijden

Groepsfase
jun 12, 2020
22:00 Turkije Turkije - Italië Italië
jun 13, 2020
16:00 Wales Wales - Zwitserland Zwitserland
19:00 Denemarken Denemarken - Finland Finland
22:00 België België - Rusland Rusland
jun 14, 2020
16:00 Engeland Engeland - Kroatië Kroatië
19:00 Oostenrijk Oostenrijk - Play-Off Winner D (A)
22:00 Nederland Nederland - Oekraïne Oekraïne
jun 15, 2020
16:00 Play-off Winner C - Tsjechië Tsjechië
19:00 Polen Polen - Play-off Winner B
22:00 Spanje Spanje - Zweden Zweden
jun 16, 2020
19:00 Play-off Winner A (D) - Portugal Portugal
22:00 Frankrijk Frankrijk - Duitsland Duitsland
jun 17, 2020
16:00 Finland Finland - Rusland Rusland
19:00 Turkije Turkije - Wales Wales
22:00 Italië Italië - Zwitserland Zwitserland
jun 18, 2020
16:00 Oekraïne Oekraïne - Play-Off Winner D (A)
19:00 Denemarken Denemarken - België België
22:00 Nederland Nederland - Oostenrijk Oostenrijk
jun 19, 2020
16:00 Zweden Zweden - Play-off Winner B
19:00 Kroatië Kroatië - Tsjechië Tsjechië
22:00 Engeland Engeland - Play-off Winner C
jun 20, 2020
16:00 Play-off Winner A (D) - Frankrijk Frankrijk
19:00 Portugal Portugal - Duitsland Duitsland
22:00 Spanje Spanje - Polen Polen
jun 21, 2020
19:00 Zwitserland Zwitserland - Turkije Turkije
19:00 Italië Italië - Wales Wales
jun 22, 2020
19:00 Play-Off Winner D (A) - Nederland Nederland
19:00 Oekraïne Oekraïne - Oostenrijk Oostenrijk
22:00 Rusland Rusland - Denemarken Denemarken
22:00 Finland Finland - België België
jun 23, 2020
22:00 Kroatië Kroatië - Play-off Winner C
22:00 Tsjechië Tsjechië - Engeland Engeland
jun 24, 2020
19:00 Play-off Winner B - Spanje Spanje
19:00 Zweden Zweden - Polen Polen
22:00 Portugal Portugal - Frankrijk Frankrijk
22:00 Duitsland Duitsland - Play-off Winner A (D)
Achtste Finales
jun 27, 2020
19:00 Runner-up Group A - Runner-up Group B
22:00 Winner Group A - Runner-up Group C
jun 28, 2020
19:00 Winner Group C - 3rd place D/E/F
22:00 Winner Group B - 3rd place A/D/E/F
jun 29, 2020
19:00 Runner-up Group D - Runner-up Group E
22:00 Winner Group F - 3rd place A/B/C
jun 30, 2020
19:00 Winner Group D - Runner-up Group F
22:00 Winner Group E - 3rd place A/B/C/D
Kwartfinales
jul 03, 2020
19:00 Winner match 41 - Winner match 42
22:00 Winner match 39 - Winner match 37
jul 04, 2020
19:00 Winner match 40 - Winner match 38
22:00 Winner match 43 - Winner match 44
Halve Finales
jul 07, 2020
22:00 Winner match 45 - Winner match 46
jul 08, 2020
22:00 Winner match 48 - Winner match 47
Finale
jul 12, 2020
22:00 Winner match 49 - Winner match 50