Wedstrijden

Groepsfase
jun 11, 2021
21:00 Turkije Turkije - Italië Italië
jun 12, 2021
15:00 Wales Wales - Zwitserland Zwitserland
18:00 Denemarken Denemarken - Finland Finland
21:00 België België - Rusland Rusland
jun 13, 2021
15:00 Engeland Engeland - Kroatië Kroatië
18:00 Oostenrijk Oostenrijk - Noord-Macedonië
21:00 Nederland Nederland - Oekraïne Oekraïne
jun 14, 2021
15:00 Schotland - Tsjechië Tsjechië
18:00 Polen Polen - Slowakije
21:00 Spanje Spanje - Zweden Zweden
jun 15, 2021
18:00 Hongarije - Portugal Portugal
23:00 Frankrijk Frankrijk - Duitsland Duitsland
jun 16, 2021
15:00 Finland Finland - Rusland Rusland
18:00 Turkije Turkije - Wales Wales
21:00 Italië Italië - Zwitserland Zwitserland
jun 17, 2021
15:00 Oekraïne Oekraïne - Noord-Macedonië
18:00 Denemarken Denemarken - België België
21:00 Nederland Nederland - Oostenrijk Oostenrijk
jun 18, 2021
15:00 Zweden Zweden - Slowakije
18:00 Kroatië Kroatië - Tsjechië Tsjechië
21:00 Engeland Engeland - Schotland
jun 19, 2021
15:00 Hongarije - Frankrijk Frankrijk
18:00 Portugal Portugal - Duitsland Duitsland
21:00 Spanje Spanje - Polen Polen
jun 20, 2021
18:00 Zwitserland Zwitserland - Turkije Turkije
18:00 Italië Italië - Wales Wales
jun 21, 2021
18:00 Noord-Macedonië - Nederland Nederland
18:00 Oekraïne Oekraïne - Oostenrijk Oostenrijk
21:00 Rusland Rusland - Denemarken Denemarken
21:00 Finland Finland - België België
jun 22, 2021
21:00 Kroatië Kroatië - Schotland
21:00 Tsjechië Tsjechië - Engeland Engeland
jun 23, 2021
18:00 Slowakije - Spanje Spanje
18:00 Zweden Zweden - Polen Polen
21:00 Portugal Portugal - Frankrijk Frankrijk
21:00 Duitsland Duitsland - Hongarije
Achtste Finales
jun 26, 2021
18:00 Runner-up Group A - Runner-up Group B
21:00 Winner Group A - Runner-up Group C
jun 27, 2021
18:00 Winner Group C - 3rd place D/E/F
21:00 Winner Group B - 3rd place A/D/E/F
jun 28, 2021
21:00 Runner-up Group D - Runner-up Group E
21:00 Winner Group F - 3rd place A/B/C
jun 29, 2021
18:00 Winner Group D - Runner-up Group F
21:00 Winner Group E - 3rd place A/B/C/D
Kwartfinales
jul 02, 2021
18:00 Winner match 41 - Winner match 42
21:00 Winner match 39 - Winner match 37
jul 03, 2021
18:00 Winner match 40 - Winner match 38
21:00 Winner match 43 - Winner match 44
Halve Finales
jul 06, 2021
21:00 Winner match 45 - Winner match 46
jul 07, 2021
21:00 Winner match 48 - Winner match 47
Finale
jul 11, 2021
21:00 Winner match 49 - Winner match 50